İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Panax Haberleri

basin_panaxKİBARLI’DAN KAMUOYUNA DUYURU

Kibarlı olarak kamuoyuna duyuru yapıyoruz. Markamız adı altında üretimini yaptığımız bitkisel takviyelerimiz ile ilgili karalama kampanyası başlatılmıştır. Ürünlerimizin toplatıldığı söylenmektedir. Linç kampanyası yürüten bazı kişiler resmi ürünlerimizin önünü kapatarak kendi sahte ürünlerini ön plana çıkarmaya çalışmaktadır. Hukuka ters düşen bu karalama taktikleri ile ilgili halkımızı bilgilendirmek istiyoruz.

 

Kibarlı doğal sağlık ürünleri orjinal ve resmi olarak ziyaret etmiş olduğunuz sitemiz aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Bitkisel destek ürünlerimiz sektörde lider konumundadır. Bugüne kadar binlerce kişi tarafından kullanılarak olumlu yorumlar almıştır. Kullanıcılarımızın ilgisi ile günbegün büyümeye devam eden kuruluşumuz yasal şartnameleri yerine getirerek sizlere ulaşmaktadır. Tüm yasal şartlar yerine getirilmektedir.

 

Dr. Mustafa Eraslan tarafından formülize edilmiş olan bitkisel destek ürünlerimiz büyük ilgi görmektedir ve itibarı oldukça sağlamdır. Ürünlerimize karşı ciddi şekilde güven duyulmaktadır. Sizlerin güvenini sarsmak isteyen bazı kişilerle birlikte kurumlara yerleşmiş olan  kişilerin de işbirliğiyle karalama kampanyasına hız verilmiştir. Amaçları hocamız tarafından formülize edilmiş olan doğal takviyeleri karalayarak kendi sahte ürünlerin satışını yapmaktır. Sahte ya da ucuz ürünleri satarak hem sağlığınızla hem de paranızla oynamaktan çekinmemektedirler.

 

TBMM’de Kütahya Milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a yönelik olarak soru önergesi vermiştir. Bu soru önergesiyle” yürütülen karalama kampanyasının arkasında bazı ilaç firmaları mı var?” sorusunu yöneltmiştir. Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri karalanarak ve hatta çökertilerek bazı ilaç firmalarının önü mü açılmak isteniyor?

 

Kibarlı Ürünleri orjinal olan tek gerçekçi bitkisel takviyelerdir. Piyasada onlarca sahte ürün bulunmaktadır. Devletimizin yetkili organları sahte ürünlere göz yummaktadır. Bitkisel destek ürünleri tüm dünyada herkesin ilgisini çekerken ve milyonlarca kişi tarafından kullanılırken ülkemizde bitkisel takviyelere karı ön yargı ile yaklaşılmaktadır. Piyasada bulunan saman, kekik, leblebi tozu gibi tam olarak neye faydası olduğu açıklanamayan ürünler halka dağıtılmaktadır. Bazı ürünler için ‘bitkisel içerikli’ denilirken içeriğinde kimyasal maddelere rastlanmaktadır. Gerekli kontroller tam olarak yapılmadan insanlara sunulan bu tehlikeli ürünlerin toplatılması herkes için iyi olacaktır. Devletin organlarını sahte ürünleri biran önce toplamaya çağırıyoruz. Sahte ürünler her gün internette ve televizyonda binlerce kişiye reklam üzerinden tanıtılmaktadır.

 

Kibarlı Sağlık Ürünleri patenti alınmış olan ve Bakanlık tarafından verilen yetki ile kullanıcılarına ulaştırılmaktadır. Devlet halkın sağlığı için sahte ürünlerin satışını yasaklamalıdır. İnsan sağlığıyla oynayan kalpazanları durdurmalıdır. Taklitlerimiz için güven oluşturulmaya çalışırken orjinal ürünlerimiz ile zarar verici kampanyalar yapılmaktadır. Devletimizin sahte ürünleri toplamasını ve taklitlerimizle bizi karıştırmamasını istiyoruz. Yüce Türk Adaleti’ne güveniyoruz.

 

Mahkeme kararı ile sahte üretim yapan firmanın ürünleri toplatılmıştır. Taklit olan Panax adlı üründe ilaç etken maddesi bulunmuştur. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı bu ürünü yasaklı ürünler listesine almış ve kamuoyuna duyurmuştur. Bu firma sahte ürün üretimi ve dağıtımı yaptığı için Bakanlık tarafından ürünleri toplatılarak teşhir edilmiştir. Basın ve yayın kuruluşları Mustafa Eraslan tarafından hazırlanmış olan orjinal ürünleri sağlığa zararlı olarak tanıtarak yalan panax haberi yapmıştır. Sahte retim yapan ve teşhir edilen firmanın ürünleri içeriğinde bulunan zararlı maddeler, kimyasallar da Kibarlı Markası’na mal edilmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan tarafından formlize edilmiş olan bitkisel takviyeler Kibarlı üretimi olup resmi sitemiz üzerinden orjinal ve Bakanlık onayı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Kullanıcılarımıza büyük fayda sağlayan ürünlerimiz yüz binlerce kişi tarafından kullanılarak olumlu dönüşler almıştır.

 

Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu Reklamları halkımızı bilinçlendirmeye yönelik yapılmaktadır. Bazı reklamlarında yapılan bitkisel ürünlere karşı olumsuz düşünceler basın ve yayın kuruluşları tarafından Kibarlı’ya yönelik olduğu söylenmiştir. Bu Kibarlı Panax haberleri asılsızdır. Kamu Spotu reklamları sahte üretim yapan ve teşhir edilen firmalara yöneliktir. Sosyal medya ve yayın kuruluşlarına haber yaparken topyekün art niyet taşıyan haber yapmamalarını öneriyoruz.

 

Tarım Bakanlığı Gıda Kontrol Laboratuarları, Hıfzıssıhha Müdürlüğü , Sağlık Bakanlığı İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Laboratuarları’nda Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri defalarca analiz edilmiştir. Analiz ve incelemelere tabi tutulan ürünlerimizin içeriğinde zararlı etken maddelere, kimyasallara ve yabancı bileşenlere rastlanmadığı belgelerle açıklanmıştır. Ürünlerimizin içeriğinde zararlı sayılan “78 madde” aranmıştır fakat Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından içeriğinde yabancı maddelere rastlanmadığı duyurulmuştur.

 

Almanya Gıda ve Tarım Bakanlığı, Kibarlı Ürünleri’ni incelemiştir. OTC gıda takviyesi olarak ürünlerimizi tanımlamıştır. OTC açılımı şu şekildedir; güvenli gıda olarak kullanılabilir, içeriğinde zararlı madde bulunmaz. Almanya Bilim Komisyonu Kibarlı Panax ürünümüzü faydalı bularak satışının yapılmasına izin vermiştir. Ülkemizde ve Almanya’da Kibarlı Ürünleri satışı yapıyoruz. Alman Bakanlığı ve Türk Bakanlıkları ürünlerimiz ile ilgili gerekli yasal izinleri vermiştir.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ürünlerin içeriğini araştırmak için negatif ya da pozitif maddeler aramaktadır. Bilim komisyonu tarafından tanımlanan maddeler belirli zaman aralıklarıyla güncellenerek Bakanlığa sunulmaktadır. Besin takviyeleri ve diğer gıdalar ilgili incelemeler yapılırken pozitif listeye sadece insanların kullanımına izin verilen takviye kuvvetler alınmaktadır. Negatif maddelerin yer aldığı liste ise sadece ilaç üretiminde kullanılanlardır. Kibarlı Ürünleri’nin tamamı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın pozitif listesinde yer alan bitkilerden meydana gelmiştir.

 

Kibarlı Ürünleri ülkemizde lider komundadır ve öncüdür. Dünyada özellikle son yıllarda yoğun şekilde tüketilen bitkisel takviyeler ülkemizde Kibarlı’nın öncülüğüyle halkımıza ulaşmıştır. Binleri aşan kullanıcı kitlemiz her geçen gün katlanarak artmaktadır. Artan insan sayısı orjinal ürünlerimize olan güvenin göstergesidir. Ürünlerimiz insanlara destek veren birer bitkisel içerikli destek takviyelerdir. Devletimizin bazı kuruluşları ve basın yayın organlarımızın bir kısmı her ne kadar karalama kampanyası ve kara propaganda yapsa da Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri olarak halkımız istedikçe onlara ulaşacağız. Kibarlı ailesi olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.

 

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri olarak bize güvenen halkımıza teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

KİBARLI DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir