İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Clavis Panax

Panax

Panax orjinal içeriği ile bilinen, ürün olup, sahte, ucuz olarak nitelendirilen diğer ürünlerle karıştırılmamalıdır. Panax; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış, insanlar için yararlı bulunan bitkileri sunmaktadır. Kimyasal madde barındırmayan bu ürünler son yıllarda üretilmiş olan en önemli bitkisel içerikli gıda takviyeleridir.

Fiyatları Normal midir?

Fiyatlarımız ortalama ücretler olup, değerinin tam karşılığı dahi alınmayan ürünlerdir. Bitkisel içerikli olan ürünler hem vücudumuz için hem de ruhsal durumumuz için etkili bitkiler içermektedir. Ürünleri kullanan kişiler memnun kalarak ürünleri kendi çevrelerine de önermektedir. Bu şekilde kullanıcı sayısı 2 milyonu geçerek çığır açmıştır. Dr. Hakan Özkul tarafından geliştirilen ürünler kimyasal madde barındırmaz. İlaç değillerdir, sadece besin takviyeleridir. Yıllar süren yoğun çalışmalar neticesinde elde edilen ürünler etkili içeriği ile dikkat çekmektedir.  Panax 12 yaş üzeri kişiler için uygun görülmekte olup, gebe, emziren anneler için ise tavsiye edilmemektedir.

Bitkisel İçerikli midir?

Bitkisel içerikli olan ürünlerimiz gıda takviyesi olup ilaç olarak nitelendirilmez. Çünkü hap formunda bulunmadığı gibi kimyasal madde de içermez. Ayrıca zararlı olan sigara, alkol, uyuşturucu gibi etken maddeler de barındırmamaktadır. Kibarlı Panax bitkisel içeriği ile çok kişi tarafından tercih edilerek son yıllara damgasını vurmuştur. Günde 3 defa alınan ürün; sabah, öğle, akşam olmak üzere 1er kapsül halinde alınması tavsiye edilir. Dr. Hakan Özkul kendi geliştirdiği ürünlerle devir başlatan önemli bilim adamıdır. Kendisi Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Üniversiteden mezun olur olmaz bitkiler üzerine çeşitli çalışmalar yapmıştır. Nihayetinde ise bitkisel gıda takviyeleri üretmeye başlamıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir